Filtr do ekspresów Jura Claris Smart Mini – ENA 8 / ENA 4

Producent: Jura
Infolinia: 605 500 500

Numer katalogowy: 24102

EAN: 7610917241026

Zadzwoń i zamów: +48 605-500-400

Dostępność: brak
["0,00 z\u0142"]

50,00 

Brak w magazynie

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Filtr Claris Smart mini

 

Inteligentny filtr wody 

 

Nawet 98 procent kawy stanowi woda. Aby uzyskać doskonałą kawę, bardzo ważna jest nieskazitelna jakość wody. Filtr CLARIS Smart pozwala firmie JURA dalej rewolucjonizować proces filtracji. Technologia filtrowania wody zapewnia dodatkową higienę w automatycznym ekspresie do kawy – zaczynając już od zbiornika na wodę. CLARIS Smart zwiększa ochronę, bezpieczeństwo produktu i trwałość ekspresu do kawy. Dla codziennej doskonałej przyjemności picia kawy.

 Filtr CLARIS może zabezpieczyć Państwa w pełni automatyczny ekspres do kawy przed osadzaniem się kamienia i – jeżeli jest właściwie stosowany – wydłużyć okres jego użytkowania. Wynikają z tego trzy ważne korzyści: gwarancja, że woda jest świeżo filtrowana przed przygotowaniem każdej filiżanki kawy; świeża woda i czysty aromat (bez żadnych domieszek) zapewnia najwspanialszy smak kawy; wieloletnia ochrona ekspresu (bez konieczności odkamieniania). Filtr CLARIS firmy JURA jest bezwzględny dla kamienia, ale delikatny dla ekspresu.

Wydajność filtra

 

CLARIS dostarcza idealną wodę do doskonałych specjałów kawowych. Wydajność wkładu filtra zależy od stopnia twardości wody:

 

przy 1-5° dH: do 39 l

przy 6-10° dH: do 36 l

przy 11-15° dH: do 33 l

przy 16-20° dH: do 30 l

przy 21-25° dH: do 27 l

przy 26-30° dH: do 24 l

Zastosowanie w ekspresach:

 

ENA8

ENA 4

Kamień: przyczyna nieodpowiedniego smaku i usterek

 

Podczas podgrzewania wody osadza się kamień. Zwężone poprzez kamień przewody nie tylko wydłużają czas podgrzewania, zwiększając przez to zużycie prądu, lecz także mogą doprowadzić do całkowitej awarii urządzenia. Kamień szkodzi jednak nie tylko ekspresowi automatycznemu, lecz wypływa również negatywnie na smak kawy. Chociaż kamień w niewielkich ilościach służy jako ważny nośnik smaku, jego zbyt duża ilość nadaje wodzie pewien posmak i utrudnia – także z powodu wahających się temperatur wody – optymalne rozwinięcie aromatu kawy.

Potrzebujesz inspiracji?

Nasze bezkonkurencyjne przepisy oferują wprost nieograniczone możliwości

Opis produktu

Opis i dane

Produkty tej samej kategorii

Obejrzyj wszystkie produkty serii

Opinie

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię. Dodaj opinię

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Podziel się swoją opinią

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

* Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Sklepu oraz akceptuje jego treść
Chcę otrzymywać na podany adres e mail komunikaty marketingowe (np. oferty, bony, rabaty, aktualne promocje) dotyczące sklepu produktypremium.pl