Fotel masujący do masażu i rehabilitacji PW 720 – Jasny brąz

12%
Producent: Prowellnes
Infolinia: 605 500 500

Model: PW 720

Kolor: Jasny brąz

Zadzwoń i zamów: 605-500-500

Dostępność: w magazynie
["21 900,00 z\u0142"]

21799,00 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 21 900,00 zł

Pro-Wellness PW 720 – Fotel do masażu 

 

Masaż to praktyka stosowana od tysięcy lat.  Najważniejszą jego funkcją zawsze był i będzie relaks i poprawa samopoczucia, masaż jednak oferuje całą gamę pozytywnych efektów zdrowotnych takich jak łagodzenie bólu, poprawa krążenia czy usprawnienie działania układu mięśniowo-szkieletowego. Wraz z postępem technologicznym i powstaniem nowoczesnych foteli do masażu te korzyści tylko wzrosły, a ich lista rozszerzyła się o coraz to nowe pozytywne efekty .

 

Regularne korzystanie z fotela do masażu skutecznie redukuje ból w wielu obszarach ciała, szczególnie dobrze sprawdza się w terapii dolnej części pleców. Masaż pozwala rozluźnić spięte mięśnie a także zwiększyć elastyczność stawów i połączeń kostnych, w większości przypadków efekty te pozwalają zniwelować ból a przy regularnym stosowaniu nawet go całkowicie zlikwidować. Dla wielu osób masaż będzie równie skuteczny co inne środki takie jak akupunktura czy leki. Terapia w fotelu masującym będzie cennym dodatkiem do planu leczenia, wskazana jest jednak w takim wypadku konsultacja z lekarzem.

Specyfikacja:

 

Pokrycie: Specjalistyczne poszycie syntetyczne, Tworzywo, Tkanina
Wymiary w pozycji siedzącej: Szer.79cm x Wys.123cm x Gł.155cm
Wymiary w pozycji rozłożonej: Szer.79cm x Wys.96cm x Gł.198cm
Waga: 125kg
Maksymalny (chwilowy) pobór mocy: 200W
Programy automatyczne: 22
Techniki masażu: 14
Technologia mechanizmu: Masaż 4D z grzaniem rolek
Sterowanie: Tablet dotykowy + Przyciski szybkiego dostępu + Drive Navigator
Regulacja rolek mechanizmu: Głębokość, Siła, Prędkość, Szerokość
Zakres masażu mechanizmu: Od szyi do ud (L-shape 140 cm)
Strefy masażu: Łydki, Plecy, Przedramiona, Ramiona, Stopy, Uda
Masaż łydek i stóp: Rozgrzewający masaż kolan; Masaż uciskowy i akupresura łydek i stóp; Masaż rolkowy stóp
Skanowanie i lokalizacja punktów akupresurowych: Skanowanie ciała + Dopasowanie zakresu masażu i długości podnóżka, grzanie rolek masujących plecy + Grzanie kolan
Elektryczne rozkładanie: Niezależne odchylanie oparcia i podnóżka + Elektr. regulacja długości nóg
Funkcje dodatkowe: Funkcje Rozciągania, Głośniki Bluetooth, Koloroterapia, Timer, Zero Gravity, Zero Wall
Napięcie: 230V

DRIVE NAVIGATOR

 

Funkcja dostępna jedynie w fotelu masującym PW 720. Zapewnia łatwość regulacji głębokości masażu w czasie rzeczywistym, bez zakłócania pełnego odprężenia użytkownika. Dzięki Drive Nawigator
możliwe jest sterowanie funkcjami nawet z zamkniętymi oczami.

EKRAN DOTYKOWY 7″ z OS 2.0 

 

 

Precyzyjnie pokieruj swoim masażem za pomocą dużego ekranu dotykowego. 7-calowy ekran dotykowy z najnowszym oprogramowaniem OS 2.0 zapewnia wygodną obsługę fotela. Pozwala łatwo wybrać ulubione pogramy automatyczne spośród 22 dostępnych oraz ustawić swój indywidualny program z ponad 500 możliwości.

MUZYKO ORAZ KOLOROTERAPIA

 

Możesz wzmocnić doznania płynące z masażu w fotelu PW 720 uruchamiając funkcje światła nastrojowego lub muzyki (Bluetooth).

7 trybów świetlnych może być automatycznie dobieranych w zależności od wybranego programu masażu lub sam wybierz spośród mi.n. Energy,
Relax czy Pobudka. Rewelacyjnej jakości głośniki pozwolą uciec od rozpraszającego świata i w pełni zanurzyć się w stanie relaksacji.

ROBOT MASUJĄCY

 

Wykorzystujący japońską technologię robot masujący sterowany jest przez całkowicie nowy system operacyjny oraz niezwykle wydajny mikroprocesor A.R.M.

Dzięki temu głowica masująca niezwykle szybko reaguje na regulacje tworząc masaż właśnie takim na jakim ci zależy!

JAPOŃSKA TECHNIKA MASAŻU

 

Tajemnica fotela PW 720 tkwi w precyzyjnej, japońskiej inżynierii robotyki masażu. Jest to mechanizm o bardzo płynnej i precyzyjnej pracy, funkcji skanowania wszystkich punktów akupresurowych oraz pełnym trójwymiarowym ruchu rozgrzewanych rolek – góra/dół, lewo/prawo, a nawet przód/tył na 12 cm. Dzięki czemu fotel pozwala precyzyjnie trafiać w punkty bólu i regulować głębokość masażu.

ZWIĘKSZONY ZAKRES MASAŻU

 

Głowica masująca fotela PW 720 porusza się w zwiększonym zakresie pracy (1.4m) precyzyjnie skanując użytkownika i dopasowując masaż w zależności od typu i rozmiaru sylwetki. Masaż od strefy pośladków aż po samą szyję jest precyzyjnie skrojony pod ciebie i twoje potrzeby.

MASAŻ KOLAN Z FUNKCJĄ GRZANIA

 

PW 720 – fotel masujący, która zadba nawet o twoje kolana. Ta ekskluzywna funkcja oferuje rewelacyjny masaż połączony z grzaniem skierowany na często obolałe stawy jakimi są nasze kolana. Wszystko to dzięki innowacyjnym, nagrzewającym się poduszkom powietrznym, które strategicznie rozmieszczone trafiają idealnie w punkty bólu. W zależności od wzrostu czy też długości nóg część masująca kolana jest elektrycznie regulowana co do swojej pozycji.

Po ciężkim dniu zazwyczaj nasze łydki i stopy wymagają specjalnej uwagi. Fotel PW 720 oferuje masaż limfatyczny łydek w technice kompresji powietrznej oraz rolkowy masaż podeszwy stóp połączony z uciskiem poduszkami. Dzięki takiej terapii połączonej z elektrycznym dopasowaniem zarówno długości całego podnóżka jak i samego masażera łydek, Twoje obolałe i opuchnięte nogi dostaną to na co zasługują: luksusowe spa na koniec dnia!

STEROWANIE DOTYKOWE I SAMOUCZEK W JĘZYKU POLSKIM

 

Intuicyjne menu dotykowego ekranu dysponuje również zmianą opcji językowych. W twojej decyzji istnieje wybór języka pomiędzy: angielskim, polskim lub czeskim. W przypadku potrzeby upewnienia się co do funkcji poszczególnych klawiszy dostępna jest również funkcja samouczka demonstrującego opis poszczególnych ustawień również w wybranej opcji językowej.

FUNKCJA ZERO GRAVITY

 

Pozycja Zero Gravity w fotelu masującym polega na ułożeniu ciała użytkownika w najbardziej odprężającej pozycji człowieka (Neutral Body Posture). Taką posturę przyjmuje ciało astronauty, gdy zaśnie w nieważkości. Przy takim ułożeniu mięśnie, wszystkie ścięgna i wiązadła są najbardziej rozluźnione. Dlatego też jest to optymalna pozycja do masowania.  Fotel PW720 rozkłada się do takiej pozycji za naciśnięciem jednego przycisku i jest to pozycja zalecana do przywołania przed każdym programem masażu. Niezależnie jak bardzo chcemy odchylić fotel to dzięki zastosowaniu sprytnej technologii wystarczy jedynie 10 cm wolnej przestrzeni za fotelem.

MASAŻ POWIETRZNY CAŁEGO CIAŁA

 

Fotel PW 720 został wyposażony w Fast Pressure System – nową generację regulatorów ciśnienia powietrza, za pomocą których bardzo szybko ciśnienie powietrza przemieszcza się pomiędzy komórkami poduszek tworząc efekt pracy palców ludzkiej dłoni. Taki system wykorzystywany jest m.in. do masażu stóp, łydek, ud, obręczy barkowej oraz przedramion i dłoni. Dodatkowo w newralgicznych miejscach poduszki powietrzne posiadają specjalnie opracowany kształt i tak poduszki od wewnętrznych części dłoni mają mikrowypustki dla stymulacji receptorów, a poduszki pod łydkami „kciuki” dla głębokiej stymulacji mięśnia brzuchatego łydki. Czy można sobie wymarzyć bardziej kompleksowy masaż?

Niezwykle skuteczne style masażu

 

Do dyspozycji są 22 programy automatyczne dedykowane na odpowiednią porę dnia czy dolegliwości:

 

  • Programy ekskluzywne np. Master Choice, Sensei, Pielęgnacja Stawów czy Rozciąganie
  • Programy tematyczne np. dla kierowców, sportowców, pracowników biurowych
  • Programy orientalne: masaż tajski, chiński, balijski)
  • Programy dedykowane na odpowiednią porę dnia czy dolegliwości.
  • NOWOŚĆ Program własny ( masz możliwość stworzyć swój własny program zaznaczają na których strefach i efektach masażu lub gimnastyki zależy ci najbardziej. To kolejna nowość możliwa do zastosowania dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii foteli masujących)

 

Robotyka fotela masującego PW 720 odwzorowuje 14 technik masażu pleców m.in.: ugniatanie, ostukiwanie, shiatsu, masaż szwedzki i inne. Nowością są specjalne techniki 4D masażu ramion oraz lędźwi polegające na zsynchronizowanej pracy poduszek powietrznych + rolek masujących. W przypadku masażu ramion poduszki powietrzne przytrzymują stabilnie sylwetkę w celu wykonania rozciągania i korekcji sylwetki w tej często spiętej strefie ciała człowieka. Taki masaż skutecznie zniweluje zesztywnienia szyjne i pozwoli ukoić bóle głowy. W podobny sposób wykonywany jest masaż lędźwi gdzie boczne poduszki przytrzymują biodra nieruchomo dzięki czemu rozgrzane do około 50 stopni Celsjusza rolki głęboko wnikają w mięśnie redukując przykurcze i poprawiając krążenie w mięśniach tej części ciała.

Fotel masujący PW 720 jest ukierunkowany na Twoje zmysły

Opis produktu

Opis i dane