Grille elektryczne

Filtruj
Produktów na stronie:
strona:

Zalety grilli elektrycznych

Wymieniając podstawowe korzyści związane z wymianą tradycyjnego urządzenia opalanego węglem lub brykietem na nowoczesny, ekologiczny grill elektryczny ogrodowy, należy wspomnieć o takich aspektach jak:

  • brak konieczności uzupełniania paliwa – grill na prąd wystarczy po prostu włączyć do sieci,
  • automatyczne rozpalanie – ruszt sam nagrzewa się do odpowiedniej temperatury w kilka sekund,
  • możliwość grillowania w kuchni bez przyłącza gazowego, oraz bez butli w ogrodzie,
  • czystość – brak plam z sadzy oraz uciążliwego zapachu dymu,
  • kompaktowy rozmiar, pozwalający zabierać grille elektryczne w każdą podróż,
  • nowoczesny design, idealnie pasujący do każdej współczesnej aranżacji kuchni,
  • brak bezpośredniego zanieczyszczania środowiska dwutlenkiem węgla oraz innymi toksycznymi substancjami, smaczne i zdrowe potrawy bez konieczności używania węgla.

Warto również zwrócić uwagę na wyjątkowo bogatą ofertę producentów i dystrybutorów. Pozwala ona wybrać idealny grill, w pełni dopasowany do własnych potrzeb oraz przewidywanego sposobu eksploatacji.

Grill elektryczny na taras – jaki wybrać?

Ważną kwestią przy wyborze elektrycznego grilla ogrodowego jest sposób jego użytkowania. W naszym sklepie internetowym dostępne są zarówno duże grille ogrodowe, idealne na taras, jak i wyróżniające się kompaktową budową i niewielkim rozmiarem modele, które można postawić na stole. Kolejny aspekt, na który warto zwracać uwagę, wybierając sprzęt, to oczywiście jego wydajność. Duży grill elektryczny to większa powierzchnia rusztu, pozwalająca przygotować więcej pysznych i różnorodnych dań w tym samym czasie. Należy jednak pamiętać, że wyższa moc urządzenia, to większy pobór prądu, dlatego poszukując grilla do obsługi kameralnych spotkań, warto postawić na kompaktowy model, który można zabrać ze sobą w podróż. Grill elektryczny używany głównie w domu, powinien dodatkowo być wyposażony w pokrywę, chroniącą przed roznoszeniem się zapachów po całym mieszkaniu.

Grille elektryczne marki Weber

Klientom, ceniącym sobie ergonomiczne rozwiązania oraz szeroką gamę funkcjonalności, polecamy grille elektryczne firmy Weber – jednego z liderów branży. Technologie stosowane przez producenta odpowiadają m.in. za doskonały smak oraz aromat potraw przyrządzanych na rożnie, mimo całkowitego braku dymu oraz rezygnacji z węgla lub brykietu. Solidny, żeliwny ruszt zapewnia wiele lat niezawodnego użytkowania.

W naszej bogatej ofercie produktów marki weber znajdą Państwo zarówno duży grill elektryczny, jak i modele o mniejszych rozmiarach, idealne na balkon lub do kuchni. Ich bogata funkcjonalność zawsze idzie w parze z atrakcyjnym, nowoczesnym designem, który sprawia, że każdy grill elektryczny na taras lub do kuchni prezentuje się bardzo efektownie. Precyzyjne sterowanie temperaturą, niezależne od siebie ruszta pozwalające przygotowywać różne potrawy oraz w pełni zautomatyzowany zapłon, to tylko niektóre z wielu zalet, jakimi wyróżniają się grille elektryczne Weber.

Grille na prąd marki Outdoorchef

W tej kategorii dostępne są również kompaktowe grille Outdoorchef, od ponad 30 lat cieszące się popularnością w całej Europie. Idealne do małych pomieszczeń, doskonale sprawdzają się także jako grille elektryczne ogrodowe, tarasowe lub balkonowe. Użytkownicy doceniają nowoczesne technologie, w które wyposażone są zarówno grille z serii Minichef, Minichef+, jak i Chelsea. Uzupełnione między innymi o nowoczesny system grzewczy EASY REFLECT oferują 7 poziomów ciepła, a ich zwarta konstrukcja czyni je idealnymi urządzeniami zarówno na zewnątrz, jak i do niewielkich pomieszczeń.

Stacjonarne i mobilne grille na prąd

Brak problemów z rozpalaniem, możliwość natychmiastowego korzystania po podłączeniu do sieci, eliminacja uciążliwego dymu i doskonały smak zdrowych, pysznych potraw – nic dziwnego, że grille elektryczne cieszą się tak wielką popularnością. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom miłośników grillowania zarówno w kameralnym, jak i nieco większym gronie, przygotowaliśmy bogatą ofertę urządzeń, wśród których znajdą Państwo duży grill elektryczny ogrodowy, a także mniejsze modele, idealne do kuchni lub do zabrania w podróż.

Oferujemy również szeroką gamę urządzeń na balkon oraz grille na taras, służąc naszym doświadczeniem oraz fachową poradą. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji. Nasi eksperci z przyjemnością pomogą Państwu dopasować do własnych potrzeb i preferencji odpowiedni, funkcjonalny i niezawodny grill elektryczny klasy premium w dobrej cenie.