Ogrzewacze ogrodowe, tarasowe

Wyświetlanie 1–12 z 50 wyników

Niskie temperatury do niedawna nie pozwalały cieszyć się spokojnym pobytem na zewnątrz, niemal całkowicie wykluczając przesiadywanie w ogrodzie restauracji czy na balkonie w chłodniejsze dni. Obecnie nie trzeba jednak ograniczać chwil na świeżym powietrzu wyłącznie do krótkiego spaceru. Dłuższe przebywanie na dworze stało się możliwe dzięki urządzeniom takim jak promienniki cieplne czy parasole grzewcze. Emitowane przez nich ciepło przyjemnie rozchodzi się po otoczeniu, dając komfort nawet podczas bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych. Jak działają promienniki i parasole grzewcze? Jaki parasol grzewczy na taras wybrać dla ogrzania standardowej powierzchni? Czy gazowe urządzenia grzewcze są ekonomiczne w użytkowaniu?

Czytaj więcej

Czym jest ogrzewacz tarasowy?

Gazowy promiennik tarasowy to wolnostojące urządzenie grzewcze, które generuje wysoki płomień gazowy, a następnie odbija jego ciepło za pomocą górnego panelu, rozprowadzając je równomiernie po otoczeniu. Promiennik ciepła na taras wykazuje się dużą efektywnością w ogrzaniu powierzchni do 1,5 metra od płomienia. Jego ogromną zaletę stanowią również niskie koszty eksploatacji, w porównaniu do alternatywnych urządzeń elektrycznych. Ogrzewanie tarasu ma kluczowe znaczenie w zimie, jeśli chcemy wykorzystywać przestrzeń tarasu do spożywania posiłku lub odpoczynku przy ciepłej herbacie. Zastosowanie promiennika tarasowego ma wówczas głębokie uzasadnienie. Efektywność i niezwykła funkcjonalność promienników cieplnych bazuje na ich wydłużonym kształcie i równomiernym strumieniu ognia, który porusza się z dużą prędkością. Zwielokrotnienie siły odbicia do ścianki rozprowadzającej ciepło daje gwarancję skutecznego ogrzania najbliższego otoczenia.

Ogrzewacze gazowe

W przeciwieństwie do wysokich promienników ciepła opisywanych powyżej, ogrzewacze gazowe wykorzystuje się przeważnie do powierzchni wewnętrznej. Urządzenia te stają się elementem dekoracyjnym, ze względu na niezwykłą estetykę wykonania. Płomień zasilany gazem z butli wystarczy na bardzo długo, dając niezapomniane wrażenie komfortu i elegancji. Ogrzewacze gazowe posiadają najczęściej szklaną obudowę dla płomienia. Nie musimy się obawiać o jej okopcenie, gdyż paliwo gazowe nie powoduje zabrudzeń. Oferta sklepu Produkty Premium obejmuje kilkanaście propozycji ogrzewaczy gazowych oraz promienników ciepła. Bogaty asortyment daje swobodę dla klienta, który ma możliwość w jednym miejscu dokonać zaopatrzenia swojego tarasu lub ogrodu.

Promienniki grzewcze w ofercie Produkty Premium

Promiennik tarasowy gazowy Landmann Sirius pozwala przedłużyć sezon ogrodowy i robi to nadzwyczaj skutecznie. Jego konstrukcja przewiduje płynną regulację temperatury, a moc grzewcza urządzenia osiąga 14 kW. Stalowy stelaż odpowiada za stabilność całego sprzętu, a szeroki parasol grzewczy na końcu teleskopowej sztycy efektywnie rozprowadza ciepło po otoczeniu. Promiennik ciepła Landmann Sirius wykazuje doskonałą relację ceny do jakości, co gwarantuje mu popularność na długie lata.

Nasz asortyment uwzględnia również parasol grzewczy ogrodowy Vulkan Etna 30, który można często spotkać na przedsionkach restauracji lub barach zewnętrznych w okresie zimowym. Jego wydajność rzędu 10 kW w zupełności wystarcza do tego typu zastosowań. Identyczną specyfikacją, lecz nieco odmiennym wyglądem zewnętrznym, staje się promiennik ciepła Vulkan Hekla 30. Ten model opiera się na konstrukcji przewidującej montaż w miejscach o dużym natężeniu ruchu osób, które poszukują sposobu na ogrzanie się.

Od pozostałych elementów oferty na promiennik ciepła na taras odbiega nieco Vulkan Watra, który odznacza się niezwykle estetycznym wykonaniem, idealnie komponując się z otoczeniem. Parasol grzewczy ogrodowy Vulkan Warta posiada płomień zamknięty w szklanej obudowie. Na miejsce na butlę z gazem przewidziano szafkę pod samym parasolem.

Parasol grzewczy to idealna metoda na dogrzewanie powierzchni zewnętrznej, która pozwala korzystać z uroków zimowych bez konieczności stosowania grubej odzieży. Parasol grzewczy ogrodowy to stały element naszej oferty, na który zapotrzebowanie zgłaszają firmy usługowe oraz inwestorzy indywidualni.

Ogrzewacz gazowy

Urządzenie to doskonale wypełnia przestrzeń wewnętrzną domu oraz zewnętrzne patio. Ogrzewacz gazowy tarasowy Patio Planika Lighthouse cieszy się uznaniem naszych klientów ze względu na jego dużą mobilność, skuteczny deflektor ciepła, a także niezwykłą estetykę.

Ciekawą propozycję ogrzewacza stanowi także wersja Patio Horizontal, która dzięki swojej leżącej postawie emituje ciepło na niestandardowej wysokości.

Oferta na ekskluzywne ogrzewacze gazowe włącza do grona potencjalnych odbiorców pełny przekrój społeczeństwa. Nie wiedząc jeszcze, jaki parasol grzewczy na taras zastosować w swoim domu/mieszkaniu, warto udać się na stronę sklepu Produkty Premium. Asortyment produktów z tej kategorii pozwala na zapoznanie się tematyką parasolowych ogrzewaczy gazowych. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby każdy klient otrzymał pełny pakiet informacji przed zakupem. Służymy pomocą na każdym etapie inwestycji, zdając sobie doskonale sprawę z indywidualnego charakteru decyzji o nabyciu ogrzewacza gazowego.