Wyciskarki wolnoobrotowe

Filtruj
Produktów na stronie:
strona:

Wyciskarki wolnoobrotowe – czym są i jak działają?

W przeciwieństwie do tanich sokowirówek, wyciskarki do soków wolnoobrotowe działają na zasadzie prasy. Owoce lub warzywa wrzucamy do pojemnika w górnej części urządzenia, skąd następuje ich transport do komory wyciskania. Wewnątrz zamieszczono specjalny wałek ślimakowy, który wywiera coraz mocniejszy ucisk na znajdujące się w środku produkty, wyciągając z nich cenną zawartość. Wyciśnięty płyn przepływa do oddzielnego zbiornika, dostarczając świeżego i bogatego w witaminy soku.

Ranking wyciskarek wolnoobrotowych, jaki możemy znaleźć w serwisach internetowych poświęconych tej tematyce, jednoznacznie uznaje produkty Kuvings jako najlepsze rozwiązania na świecie. Sukces tego producenta opiera się na integracji przemyślanych patentów technologicznych, dzięki czemu proces wyciskania odbywa się z zachowaniem ogromnej dokładności. Sok wypływający z urządzenia zawiera wszystko, co najcenniejsze w roślinach. Dzięki ogromnej sile miażdżenia, w wolnoobrotowych wyciskarkach do soków uzyskają Państwo dostęp do przestrzeni międzykomórkowej, a wyrzucana pulpa owocowa będzie wolna od jakichkolwiek pozostałości wody lub soku.

Wyciskarki wolnoobrotowe podlegają podziałowi na urządzenia poziomie i pionowe. W zastosowaniach domowych najczęściej spotkamy wyciskarki wolnoobrotowe pionowe, które oferują najlepszą relację ceny do jakości. Ich zwarta konstrukcja nie zajmuje dużo miejsca w kuchni, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać ich nawet w niewielkich pomieszczeniach. Ze względu na fakt, że transport owoców w kierunku komory wyciskania odbywa się grawitacyjnie, w wyciskarkach wolnoobrotowych pionowych nie zachodzi potrzeba umieszczenia dodatkowych mechanizmów popychających. Korzyści z tego tytułu widać zarówno w niższej cenie, jak i mniejszej awaryjności. Wyciskanie soku następuje znacznie szybciej niż w sprzęcie poziomym, co przekłada się na lepsze doświadczenie użytkownika.

Wyciskarki wolnoobrotowe do soków – najważniejsze zalety

Zakup wyciskarki wolnoobrotowej otwiera drogę do własnoręcznego tworzenia zdrowych i świeżych soków. Produkty marki Kuvings zapewniają wydajność i szybkość działania. Inwestycja w wyciskarkę Kuvings szybko się zwraca. Jeśli lubią Państwo świeże soki i chętnie sięgają Państwo po produkty ustawione na półkach sklepowych, samodzielne wyciskanie nie tylko wygeneruje oszczędności, lecz przede wszystkim stanie się najlepszą metodą na ekstrakcję składników odżywczych ukrytych w warzywach i owocach. Zestawiając sokowirówki i wyciskarki wolnoobrotowe ranking wyraźnie pokazuje przewagę tych drugich w wielu kwestiach. Zawartość witamin i minerałów przyjmuje znacznie większe wartości dla soków wytworzonych przez wyciskarkę. Prasowanie warzyw i owoców wyciąga każdą kroplę soku, pozostawiając jedynie suchą pulpę.

W wyciskarkach wolnoobrotowych pionowych zastosowano zwartą konstrukcję, ograniczając zajmowanie miejsca w przestrzeni domowej. Proponowany przez nas sprzęt Kuvings stosuje wydajne i ciche silniki, dzięki czemu wyciskarka nie przekracza podczas pracy poziomu 50 dB. W sklepie  Produkty Premium przykładamy szczególną wagę do akcesoriów wolnych od substancji szkodliwych. W wyciskarkach do soków wolnoobrotowych zastosowano komponenty metalowe i sztuczne, wolne od bisfenolu A.

Konstrukcja polecanych wyciskarek wolnoobrotowych Kuvings uwzględnia szeroki na 8 cm wlot do wrzucania owoców i warzyw. Nie musza Państwo już kroić żywności na mniejsze kawałki. Większość warzyw lub owoców możesz wrzucać bezpośrednio po umyciu, a mocny silnik wyciskarki poradzi sobie z każdym zadaniem.

Jak wybrać wyciskarkę wolnoobrotową?

W rankingach wyciskarek wolnoobrotowych dominujące pozycje zdobywa sprzęt marki Kuvings, występujący w różnych konfiguracjach mocy i kolorystyki. W sklepie  Produkty Premium koncentrujemy się na dostarczaniu klientom wyciskarek z górnej półki. Proponujemy przede wszystkim model Kuvings Evo 820 Plus, który wyróżnia się najwyższą mocą spośród większości wyciskarek, sięgającą tutaj 240 W. Jeśli zastanawiają się Państwo, jak dokonać wyboru wyciskarki wolnoobrotowej, sprzęt Kuvings spełni wszystkie Twoje potrzeby.

Modele Evo 820 Plus to urządzenia sprawdzone w tysiącach gospodarstw domowych, zapewniające zdrowe napoje dla wszystkich domowników. Wyciskarka wolnoobrotowa Kuvings prezentuje się niezwykle elegancko. Wybór można uzależnić od wersji kolorystycznej tak, aby jak najlepiej dopasować urządzenie do estetyki wnętrza. Proponowane przez nas wyciskarki Kuvings ukazały się w czterech kolorach: białym, czerwonym, grafitowym i szampańskim.

Wybór wyciskarki wolnoobrotowej powinien ograniczać się do produktów z maksymalną wartością 50 obrotów na minutę. Przy wyższych obrotach tworzenie soku następuje o kilka sekund szybciej, jednak odbywa się to za cenę utraty kilkudziesięciu procent wartości odżywczych. Dodatkowym atutem przemawiającym za tym, aby wybrać wyciskarkę marki Kuvings, staje się 10-letnia gwarancja na wszystkie podzespoły mechaniczne urządzenia.

Wyciskarka wolnoobrotowa Kuvings Evo 820 Plus – najlepsza wyciskarka wolnoobrotowa na rynku

Doskonała jakość wyciskarek Kuvings idzie w parze z ich uniwersalnością. W wyciskarce wolnoobrotowej przetworzysz na sok wszelkie twarde produkty, takie jak buraki, selery, czy korzenie pietruszki. Doskonałym pomysłem na zdrowy napój będzie także połączenie owoców ze składnikami włóknistymi lub liściastymi, np. imbirem, selerem naciowym lub trawą pszeniczną. Warzywa można wrzucać w całości dzięki szerokiemu wlotowi.

W urządzeniu Kuvings zrobisz nie tylko soki, lecz również domowe mleko roślinne, lody naturalne, drinki czy wszelkiego rodzaju koktajle. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją i funkcjami urządzenia, zamieszczonymi w zakładce z opisem wyciskarki Kuvings. W sklepie  Produkty Premium dostarczamy wyłącznie urządzeń najwyższej klasy, gwarantujących wieloletnią przydatność użytkową.