Ogrzewacze elektryczne

Filtruj
Produktów na stronie:
strona:

Ogrzewacze elektryczne na taras – rodzaje i zalety

Ogrzewacz tarasowy elektryczny sprawdzi się zarówno na dużych taras, jak i na zadaszonych przestrzeniach wokół domu. Ponieważ ciepło emitowane przez urządzenie promieniuje, nie jest on podatny na podmuchy wiatru. Ciepło za każdym razem będzie docierało do człowieka. Dzięki tarasowym ogrzewaczom elektrycznym można cieszyć się urokami werand czy balkonów znacznie dłużej niż tylko w sezonie letnim.

Posiadamy eleganckie promienniki podczerwienie o klasie wodoodporności IP55, dzięki czemu można być pewnym, że będą działały podczas złej pogody – niestraszny im ani deszcz, ani śnieg. Dodatkowo w modelach Apollo zamontowane są czujniki ruchu. Po kilku minutach urządzenia wyłączą się, jeśli nikt nie będzie znajdował się w ich pobliżu.

Kolejną zaletą korzystania z naszych urządzeń jest fakt, że posiadają zabezpieczenie przed poparzeniem. Nie występuje ryzyko, że ich dotknięcie spowoduje zagrożenie dla zdrowia. Dzięki temu mogą być wykorzystywane w domach, gdzie przebywają dzieci oraz zwierzęta.

Promiennik elektryczny czy parasol elektryczny?

Wiele osób zastanawia się, co jest lepszym rozwiązaniem: promiennik elektryczny czy parasol elektryczny. Wiele tutaj zależy od osobistych preferencji. Zarówno promienniki, jak i parasole sprawdzą się na domowych tarasach. Parasole posiadają specyficzną budowę, dzięki której ich grzejniki są naturalnie chronione przed padającym deszczem czy śniegiem.

Decyzja o tym, który model wybrać, zależy także od preferencji estetycznych. Parasole wyglądają bardziej tradycyjnie i mogą pasować do domów o klasycznej architekturze. Z kolei promienniki elektryczne przyjmują różne kształty i czasem zaskakują oryginalnym designem.

Każdy rodzaj ogrzewacza nieco inaczej oddaje ciepło. Warto więc przed zakupem skontaktować się ze specjalistą i przekazać mu podstawowe informacje na temat tego, w jakim miejscu będzie stało urządzenie. Być może okaże się, że w konkretnych warunkach jeden z modeli będzie działał lepiej niż inny.

Jedno jest pewne, tarasowe ogrzewacze elektryczne są świetnym pomysłem dla wszystkich, którzy szukają nowoczesnego urządzenia, które zapewni przyjemne ciepło wokół domu czy w ogrodzie.