Promienniki podczerwieni Heatscope

Filtruj
Produktów na stronie:
strona:

Promienniki podczerwieni mają szerokie zastosowanie. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie tradycyjne metody ogrzewania zawodzą. Wśród miejsc, które idealnie nadają się do ich wykorzystania, warto wymienić warsztaty, a nawet duże hale produkcyjne i magazynowe (ogrzanie powietrza metodą konwekcji w tak dużych, często źle izolowanych obiektach jest praktycznie niemożliwe).

Promiennik emitując promieniowanie podczerwone, które dociera do ciał i przedmiotów znajdujących się na terenie hali, zapewnia praktycznie natychmiastowe uczucie przyjemnego ciepła. Promienniki ciepła coraz powszechniej stosowane są również w hotelach, basenach i łaźniach oraz w innych obiektach użyteczności publicznej. Cieszą się także zainteresowaniem restauracji i barów – pozwalają bowiem wydłużyć sezon. Dzięki nim goście odwiedzający ogródki piwne czy zadaszone altanki mogą cieszyć się przyjemnym ciepłem nawet wówczas, gdy pogoda nie sprzyja biesiadowaniu.

Poszukujesz nowoczesnego i ekologicznego sposobu ogrzewania? Promienniki podczerwieni HEATSCOPE to rozwiązanie, które spełni wszystkie twoje oczekiwania. HEATSCOPE to lider w produkcji promienników, który wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oraz najwyższej jakości materiały – wszystko po to, by zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Promienniki HEATSCOPE wyróżniają się eleganckim designem, niską emisją światła oraz najlepszą na świecie wydajność cieplną. Dzieje się tak dzięki wykorzystaniu szybkiego promieniowania podczerwonego o średniej długości fali. Promienniki HEATSCOPE sprawdzają się w mieszkaniach, pomieszczeniach gospodarczych, miejscach pracy oraz w ogrodzonych pomieszczeniach usytuowanych na zewnątrz głównego budynku – na tarasach, w restauracyjnych ogródkach czy ogrodowych altanach.