Wędzarnie elektryczne

Filtruj
Produktów na stronie:
strona:

Wędzarnia domowa elektryczna – oferta sklepu Produkty Premium

Sklep Produkty Premium dostrzega ogromny potencjał w wędzarniach elektrycznych, które stają się wyposażeniem wielu domów i ogrodów. Proponujemy wędzarnie marki Borniak, które uczynią wędzenie ryb, wędlin i serów fascynującą podróżą po nowych aromatach, uzyskiwanych bez chemii spożywczej i konserwantów. Posiadamy w ofercie domowe wędzarnie elektryczne w pełnym przekroju rozmiarów komory wędzarniczej i pojemności wsadu. Wszystkie produkty posiadają wnętrze wykonane ze stali nierdzewnej, co przedłuża ich żywotność. Zastosowanie grzałek o wysokiej mocy, sięgającej 2000 W, umożliwia szybkie nagrzanie wędzarni nawet do temperatury 150 stopni.

Jaka wędzarnia elektryczna okaże się najlepsza?

Wędzarnie elektryczne Borniak zamieszczone w asortymencie sklepu Produkty Premium występują w wersji cyfrowej i analogowej. Domowa wędzarnia elektryczna analogowa, np. Borniak UW 150, okazuje się idealnym rozwiązaniem dla osób, które poszukują produktu z najlepszą relacją ceny do jakości. Komora wędzarni UW 150 na siedmiu półkach pomieści jednorazowo nawet 20 kg mięsa. Zasobnik generatora dymu wystarcza na 8 godzin ciągłego wędzenia.

Wędzarnia domowa elektryczna w wersji cyfrowej (np. Borniak BBDS 70) oferuje natomiast precyzyjną kontrolę na każdym etapie wędzenia i wygodne sterowanie. Za regulację temperatury w komorze wędzarniczej odpowiada termostat, a sama grzałka została tutaj doposażona w radiator zwiększający efektywność grzewczą. Wędzarnie elektryczne z generatorem dymu są niezwykłym urządzeniem do zastosowań domowych. Jeśli zastanawiają się Państwo, jaka wędzarnia elektryczna sprawdzi się najlepiej w Państwa domu, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Dopasujemy urządzenie do indywidualnych potrzeb klienta, uwzględniając liczbę domowników i średnią ilość spożywanych mięs. Wybierając wędzarnie marki Borniak, nie da się popełnić błędu. Każda z zamieszczonych w naszej ofercie domowych wędzarni elektrycznych dostarczy aromatycznych mięs, ryb czy serów, a selekcję odpowiedniego produktu można ograniczyć do kwestii pojemności i ceny.