Ogrzewacz gazowy Patio Slim – Czarny stalowy

Producent: Kratki
Infolinia: 605 500 500

SKU: PATIO/SLIM/M/G30/37MBAR/CZ

Zadzwoń i zamów: 605-500-500

Dostępność: w magazynie
["0,00 z\u0142"]

2839,00 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Patio Slim – Czarny stalowy

 

Chcesz szybko odmienić swoje ulubione miejsca – ogród, taras czy balkon, tak żeby nabrały oryginalnego i wyrazistego charakteru? Postaw na ogrzewacz gazowy PATIO! To nie tylko unikalna dekoracja, ale też źródło ciepła, które potrafi stworzyć wyjątkową atmosferę!

 

Niewielki i nowoczesny wygląd PATIO SLIM pasuje niemal do każdego miejsca. Ogrzewacz może stanowić elegancką ozdobę na domowym tarasie lub w ogrodzie. Może być także wykorzystany w branży restauratorskiej i hotelarskiej jako ciekawe uzupełnienie przestrzeni jadalnej i wypoczynkowej. Atrakcyjny wygląd i przyjemne ciepło płynące z PATIO SLIM sprawią, że ogrody i tarasy w domach i restauracjach będą zawsze pełne gości zarówno w wiosenne, letnie, jak i jesienne wieczory. Naturalna wizja ognia zapewniona jest dzięki zastosowaniu nowoczesnego palnika ceramicznego.

DANE TECHNICZNE:

 

Kolor: Czarny
Moc nominalna (kW): 8.2
Zakres mocy grzewczej (kW): 4.9 – 8.2
Materiał wykonania: stal; szkło
Rodzaj paliwa: propan butan
Rodzaj przeszklenia: boczne
Waga (kg): 43,9
Szerokość (cm): 41.5
Wysokość (cm): 142.9
Głębokość (cm): 41.5
Gwarancja: 2 lata

 

GŁÓWNE CECHY:

 

 • Zapewnia ciepło i światło wszędzie tam gdzie chcemy
 • Widoczny z czterech stron ogień
 • Atrakcyjny wygląd i przyjemne ciepło
 • Naturalna wizja ognia
 • Nie emituje żadnych dźwięków ani zapachu
 • Z łatwością można go przesunąć
 • Może pracować na pełnej mocy do 30 godzin
 • Nie wymaga czyszczenia szyb, ogień ich nie zadymia
 • Urządzenie przeznaczone na butle 11 kg
 • Uruchomienie jest bardzo łatwe i intuicyjne
 • Zastosowano szkło hartowane o grubości 4 mm
 • Dolna część wykonana ze stali pokrytej farbą proszkową
 • Wyposażony w specjalny zawór anty przechyłowy i czujnik termopary, który w razie zdmuchnięcia płomienia palnika kontrolnego odcina dopływ gazu do palnik

NOWOCZESNY DESIGN

 

Niewielki i nowoczesny wygląd PATIO SLIM  pasuje niemal do każdego miejsca. Ogrzewacz może stanowić elegancką ozdobę na domowym tarasie lub w ogrodzie. Może być także wykorzystany w branży restauratorskiej i hotelarskiej jako ciekawe uzupełnienie przestrzeni jadalnej i wypoczynkowej. Atrakcyjny wygląd i przyjemne ciepło płynące z PATIO SLIM sprawią, że ogrody i tarasy w domach i restauracjach będą zawsze pełne gości zarówno w wiosenne, letnie, jak i jesienne wieczory. Naturalna wizja ognia zapewniona jest dzięki zastosowaniu nowoczesnego palnika ceramicznego.

WYGODNE UŻYTKOWANIE

 

PATIO SLIM nie emituje żadnych dźwięków ani zapachu. Jego działanie nie wpływa także na cyrkulację powietrza, co jest szczególnie ważne w przypadku użytkowników będących alergikami. Z łatwością można go przesunąć i umieścić w wybranym przez nas miejscu dzięki zamontowanym kółkom. W momencie ustawienia go w docelowym punkcie należy zablokować koła.

BEZPIECZEŃSTWO NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

 

PATIO SLIM zasilane jest płynnym gazem z butli, która ukryta jest w obudowie. Płomienie są zamknięte w szklanej komorze, która osłania nas przed bezpośrednim kontaktem z ogniem. Pozwala to na podziwianie gry płomieni będących pod całkowitą kontrolą. W urządzeniu zastosowano szkło hartowane o grubości 4 mm. Dolna część obudowy urządzenia została wykonana ze stali, pokrytej farbą proszkową.

 

 

Opis produktu

Opis i dane

Opinie

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię. Dodaj opinię

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Podziel się swoją opinią

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

* Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Sklepu oraz akceptuje jego treść
Chcę otrzymywać na podany adres e mail komunikaty marketingowe (np. oferty, bony, rabaty, aktualne promocje) dotyczące sklepu produktypremium.pl