Ogrzewacze tarasowe gazowe

Wyświetlanie 1–12 z 45 wyników

Zakończenie sezonu letniego nie musi oznaczać schowania się w domowym zaciszu aż do kolejnej wiosny. Istnieje sprawdzony sposób na to, aby dalej cieszyć się spotkaniami lub relaksem na świeżym powietrzu bez zwracania uwagi na niższe temperatury. Gazowy parasol grzewczy lub promiennik zapewnia komfort cieplny na przydomowym tarasie, ogrodzie czy balkonie. Skorzystają z niego również ogródki restauracyjne i kawiarnie. Ze względu na swoją wszechstronność oraz coraz bardziej niepewną pogodę urządzenie zyskało dużą popularność w ostatnich latach.

Czytaj więcej

Parasol grzewczy na gaz czy promiennik gazowy?

Na naszą ofertę składają się urządzenia zasilane gazem. Ich głównym wyróżnikiem na tle modeli elektrycznych jest więc duża mobilność. Nie potrzebują bowiem podłączenia do prądu, co może być niemożliwe w niektórych przypadkach. Dostęp do sieci elektrycznej jest kłopotliwy chociażby w ogrodach. Parasol grzewczy na gaz wymaga jedynie podpięcia butli, aby wytworzyć ciepło. Wiele nowoczesnych modeli posiada specjalne miejsce na zbiornik, co pozwala go schować i cieszyć się estetycznym otoczeniem.

Obok parasoli znajdują się jeszcze zasilane gazem promienniki. Zasada działania pozostaje ta sama, choć efekty różnią się od siebie. Promienniki wytwarzają ciepło podczerwieni. Parasole konwekcyjne podnoszą temperaturę otoczenia, zaś promiennik ciepła na butlę gazową ogrzewa obiekty – w tym ludzi – poprzez bezpośrednie padanie promieni podczerwonych. Jest więc znacznie lepszym rozwiązaniem w sytuacji, gdy trzeba ogrzać stosunkowo duże powierzchnie.

Ogrzewacze gazowe – który model wybrać?

Oba rodzaje urządzeń grzewczych sprawdzają się doskonale jako źródło ogrzewania w jesienne, zimowe, a nawet letnie chłodne wieczory. W naszym asortymencie znajduje się jednak ponad 20 różnych modeli, więc rodzi się pytanie o to, który z nich najlepiej sprawdzi się w danym miejscu?

Pierwszą kwestią, jaką należy rozpatrzyć, jest powierzchnia do ogrzania. Pod tym względem prym wiedzie promiennik ciepła na butlę gazową ze względu na specyfikę działania. Najlepsze produkty zapewnią komfort cieplny nawet do 4 metrów. Parasole mają bardziej ograniczony zasięg działania – zazwyczaj w ich bezpośrednim otoczeniu czuć moc. W związku z tym parasole muszą stać dość blisko stolików, aby ogrzać siedzących przy nich ludzi.

Nie oznacza to jednak, że bezwarunkowo lepszym wyborem są promienniki. Parasol grzewczy na gaz z naszej oferty wyróżnia się nowoczesną i uniwersalną stylistyką. Dobrym przykładem są ogrzewacze marki Kratki z serii Sierra czy Patio. Umieszczenie ich w ogródku restauracyjnym sprawia, że otoczenie nabiera ciekawego charakteru. Właśnie z tego powodu są częstym wyborem właścicieli kawiarni i innych biznesów zajmujących się handlem oraz usługami. Estetyka jest oczywiście kwestią gustu, więc promienniki gazowe z pewnością spodobają się wielu osobom. Na ich korzyść przemawia przede wszystkim niewielka waga, co przydaje się zwłaszcza w prywatnych ogródkach, gdy trzeba przenieść urządzenie w inne miejsce.

Zalety promienników ciepła na gaz oraz parasoli gazowych

Znajdujące się w naszym asortymencie modele pochodzą od uznanych w branży producentów, takich jak Kratki, Vulkan czy Landmann. Są oni gwarancją otrzymania produktu wytrzymałego, odpornego na szkodliwe czynniki zewnętrzne (zwłaszcza deszcz oraz śnieg). Co więcej, stosują one dodatkowe zabezpieczenia przed wypadkami: wyłączają się automatycznie, gdy tylko zmieniają pozycję wskutek działania wiatru czy przypadkowego potrącenia.

Promienniki wraz z parasolami należą do energooszczędnych urządzeń. Cechują się niskim poziomem zużycia gazu przy dość wysokiej mocy nominalnej oraz zakresem mocy grzewczej. Utrzymanie komfortu cieplnego z ich pomocą nie jest w konsekwencji drogim rozwiązaniem.

Zachęcamy do składania zamówień na gazowy parasol grzewczy. W przypadku pojawienia się pytań dotyczących produktów, wysyłki albo cen, prosimy o skontaktowanie się z nami drogą telefoniczną bądź mailową. Nie tylko rozwiejemy wszelkie wątpliwości, ale również pomożemy w wyborze modelu, który najlepiej sprawdzi się w Państwa ogrodzie.

Ogrzewacze gazowe do wnętrz

W przeciwieństwie do wysokich promienników ciepła opisywanych powyżej, ogrzewacze gazowe wykorzystuje się przeważnie do powierzchni wewnętrznej. Urządzenia te stają się elementem dekoracyjnym, ze względu na niezwykłą estetykę wykonania. Płomień zasilany gazem z butli wystarczy na bardzo długo, dając niezapomniane wrażenie komfortu i elegancji. Ogrzewacze gazowe posiadają najczęściej szklaną obudowę dla płomienia. Nie musimy się obawiać o jej okopcenie, gdyż paliwo gazowe nie powoduje zabrudzeń. Oferta sklepu Produkty Premium obejmuje kilkanaście propozycji ogrzewaczy gazowych oraz promienników ciepła. Bogaty asortyment daje swobodę dla klienta, który ma możliwość w jednym miejscu dokonać zaopatrzenia swojego tarasu lub ogrodu.

Ogrzewacz gazowy zewnętrzny

Urządzenie to doskonale wypełnia przestrzeń wewnętrzną domu oraz zewnętrzne patio. Ogrzewacz gazowy tarasowy Patio Planika Lighthouse cieszy się uznaniem naszych klientów ze względu na jego dużą mobilność, skuteczny deflektor ciepła, a także niezwykłą estetykę.

Ciekawą propozycję ogrzewacza stanowi także wersja Patio Horizontal, która dzięki swojej leżącej postawie emituje ciepło na niestandardowej wysokości.

Oferta na ekskluzywne ogrzewacze gazowe włącza do grona potencjalnych odbiorców pełny przekrój społeczeństwa. Nie wiedząc jeszcze, jaki parasol grzewczy na taras zastosować w swoim domu/mieszkaniu, warto udać się na stronę sklepu Produkty Premium. Asortyment produktów z tej kategorii pozwala na zapoznanie się tematyką parasolowych ogrzewaczy gazowych. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby każdy klient otrzymał pełny pakiet informacji przed zakupem. Służymy pomocą na każdym etapie inwestycji, zdając sobie doskonale sprawę z indywidualnego charakteru decyzji o nabyciu ogrzewacza gazowego.

Ogrzewacze gazowe PATIO

Produkty z rodziny PATIO stanowią większą część naszej oferty. Każdy model dostępny w ofercie wyróżnia się czymś wyjątkowym. Jeden ogrzewacz tarasowy gazowy może przypaść do gustu z powodu unikatowego designu, a drugi sprawdzić się lepiej w miejscach wymagających wydajniejszych technologii. To właśnie z tego powodu seria PATIO jest tak zróżnicowana i dlatego cieszy się tak dużą popularnością wśród klientów.

czytaj więcej

To jednak nie wszystko, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze. Pragniemy podkreślić, że ogrzewacze tarasowe gazowe można niemal dowolnie dostosowywać w ramach wybranego modelu pod kątem palety kolorów. Od standardowego białego czy przez stylowy czarny, aż po najbardziej wyszukane połączenia, takie jak Blend Nero, Filo Mercurio, Fokos Sale lub Oxide Moro. Dzięki temu dobranie rozwiązania idealnie pasującego do wystroju tarasu czy restauracji nie powinno stanowić żadnego problemu.

Prezentowane tarasowe ogrzewacze gazowe są też jednymi z najwydajniejszych w asortymencie Produktów Premium. Mają miejsce na 11-kilogramową butlę propanu-butanu lub czystego propanu, co przekłada się na około 30 godzin pracy na pełnej mocy (w przypadku modelu Horizon jest to 10 godzin ze względu na wymiary oraz powierzchnię ogrzewania). Jak więc widać, koszty eksploatacyjne takiego ogrzewacza tarasowego gazowego z serii Patio nie należą do wysokich. A w zamian otrzymuje się przyjemne ciepło, atmosferyczne oświetlenie oraz wyjątkowy element dekoracyjny każdego nowoczesnego tarasu czy restauracyjnego patio.