Promiennik podczerwieni SPOT 2800W plus biały (MHS-SP2800WT)

Infolinia: 605 500 500

Numer katalogowy: MHS-SP2800WT

Czas wysyłki: do 72 godz.

Zadzwoń i zamów: +48 605-500-500

Dostępność: w magazynie
["0,00 z\u0142"]

3909,00 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Promiennik podczerwieni SPOT 2800W plus biały
(MHS-SP2800WT)

Promienniki podczerwieni SPOT to nowoczesne urządzenia o dużej mocy, które cechuje elegancki, nowoczesny wygląd. Doskonale sprawdzają się jako metoda ogrzewania zewnętrznego w ogródkach restauracyjnych, na obiektach sportowych, balkonach, tarasach czy basenach. Ważną cechą promienników tej serii jest również możliwość zainstalowania grzejnika nawet na wysokości 3 metrów. Warto również wspomnieć o tym, że urządzenia sprawdzają się przede wszystkim w miejscach narażonych na podmuchy wiatru.

Promienniki HEATSCOPE z serii SPOT dostępne są w dwóch kolorach – białym oraz czarnym. Występują również w dwóch wariantach wyposażenia – podstawowym Basic, który obejmuje 2 poziomy mocy oraz Plus, którego zaletą jest łatwe sterowanie za pomocą pilota.

Dane techniczne:
 • Moc: 2800 W
 • Wymiary: 88,4 x 18,4 x 7,8 cm (DxSxW)
 • Waga: 5 kg
 • Zalecana wysokość montażu: 1,8 – 3 m
 • Maks. moc osiągana w czasie: < 15 s
 • Światło widzialne: < 600 lm
 • Natężenie prądu: 12,7 A
 • Stopień ochrony: IP 24
 • Kolor: biały
 • Gwarancja: 2 lata

 

Wyposażenie:
 • 3-żyłowy kabel zasilający (110 cm / 3 x 1,5 mm²)
 • Sterowanie zdalne
 • Zdalne przełączanie pilotem na podczerwień
  (WŁ./WYŁ., 100%, 50% mocy)
 • W zestawie pilot oraz uchwyty do montażu na ścianie lub suficie

 

Zastosowanie:
 • Powierzchnie zewnętrzne narażone na działanie wiatru
 • Otwarte i półotwarte tarasy i balkony
 • Ogródki gastronomiczne, restauracje
 • Palarnie, ogrody zimowe
 • Obiekty sportowe

 

Zakresy dystrybucji ciepła promienników SPOT

 

Jak prezentuje się promiennik podczerwieni SPOT 2.8 kW?

To, co wyróżnia to urządzenie na tle innych promienników podczerwieni, to z całą pewnością nowoczesna, elegancka stylistyka. Minimalistyczne wzornictwo, które jest połączeniem prostej obudowy i ekranu promiennika, który emituje delikatne, nieprzeszkadzające ludzkiemu oku światło sprawia, że promiennik ten doskonale wygląda w każdym pomieszczeniu. Co ważne, dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Dzięki temu każdy z nas może znaleźć idealne rozwiązanie do swojego domu lub firmy.

Jak działa?

Elektryczny promiennik SPOT 2.8 kW, podobnie jak inne promienniki podczerwieni, nie nagrzewa powietrza. Jego działanie opiera się na emitowaniu promieniowania podczerwonego, które docierając do przedmiotów i ciał osób znajdujących się w jego zasięgu wnikają w nie delikatnie ogrzewając. Dzięki temu już w kilka chwil możemy poczuć przyjemne ciepło.

Dane techniczne:

Promiennik SPOT 2.8 kW to prostokątne elektryczne urządzenie o wymiarach 89 x 18,4 x 7,8 cm i ciężarze wynoszącym 5 kilogramów. Zaleca się montowanie promiennika na wysokości od 1.8 do maksymalnie 3 metrów. Promiennik posiada moc 2800 W, dzięki czemu maksymalną moc grzewczą osiąga w mniej niż 15 sekund. W tym samym czasie zaczynamy odczuwać komfort cieplny. Jak więc widać jest to rozwiązanie idealne, które nie każde nam czekać.

Dostępny w dwóch wersjach wyposażenia!

Promiennik elektryczny SPOT 2.8 kW jest urządzeniem dostępnym w dwóch wersjach: Basic (podstawowej) oraz Plus (rozszerzonej). Wersja podstawowa to urządzenie, które posiada sterowanie manualne, przełączanie na boku promiennika oraz uchwyty do montażu na ścianie lub suficie. W wersji rozszerzonej również znajdziemy uchwyty do montażu, niemniej jednak urządzenie, które otrzymamy, posiada możliwość zdalnego sterowania. Dlatego też w komplecie znajduje się także pilot. Obydwa rodzaje promienników możemy montować zarówno na suficie, jak i na ścianie.

Gdzie możemy wykorzystać promiennik podczerwieni SPOT 2.8 kW?

Promiennik podczerwieni SPOT 2.8 kW to urządzenie, które możemy stosować w wielu różnych pomieszczeniach i miejscach. Jednym ze sposobów jego wykorzystania jest montaż w ogródkach gastronomicznych – dzięki temu wydłużymy sezon i zapewnimy klientom maksymalny komfort. Doskonale sprawdzi się jako ogrzewanie do tarasu lub rozwiązanie do ogrodu zimowego. Możemy go również zastosować jako metodę ogrzewania łazienki. Podsumowując, Promiennik SPOT 2.8 kW to nowoczesne urządzenie o szerokim zastosowaniu, które spełnia najwyższe standardy. Dzięki temu jest w stanie zapewnić nam komfort cieplny jakiego potrzebujemy.

Opis produktu

Opis i dane

Opinie

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię. Dodaj opinię

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Podziel się swoją opinią

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

* Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Sklepu oraz akceptuje jego treść
Chcę otrzymywać na podany adres e mail komunikaty marketingowe (np. oferty, bony, rabaty, aktualne promocje) dotyczące sklepu produktypremium.pl