Wędzarnie elektryczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

 

Wędliniarstwo domowe to pasjonująca dziedzina wiedzy kulinarnej, której odkrywanie dostarcza pakietu niesamowitych smaków i aromatów. Dzięki nowoczesnej technologii, wędzenie mięs i ryb stało się dostępne dla każdego. W ofercie sklepu Produkty Premium znajdą Państwo doskonałe wędzarnie elektryczne, dające pełną kontrolę nad parametrami pracy. Chociaż trudno odmówić magii tradycyjnym urządzeniom opalanym drewnem, to dzięki domowym wędzarniom elektrycznym cały proces nabiera nowego wymiaru komfortu i efektywności. Wędzarnie elektryczne sprawiają, że przygotowanie wyśmienitego mięsiwa należy do przyjemności. Pomaga tutaj automatyzacja procesu i sterowanie gęstością dymu za pomocą wbudowanego komputera. Wędzarnia domowa elektryczna daje gwarancję, że końcowe rezultaty będą zgodne z oczekiwaniami.

Czytaj więcej

Jej konstrukcja opiera się na zastosowaniu grzałki elektrycznej, zamiast tradycyjnej komory spalania. Utrzymanie stałej temperatury wymaga jedynie ustawienia odpowiedniej wartości na pokrętle. Domowa wędzarnia elektryczna posiada wbudowany termostat, który wysyła sygnały o zwiększeniu lub zmniejszeniu temperatury grzałki. Tworzenie dymu następuje w specjalnej komorze z żarzącym się materiałem, a dzięki wiatrakowi jest on rozprowadzany po całej przestrzeni wewnątrz wędzarni. Materiałem palnym, który generuje dym o identycznym zapachu jak ten tworzony w wędzarni na drewno, są tzw. zrębki wędzarnicze olcha – buk. Dym staje się w pełni naturalny i prawdziwy. Użytkownik wędzarni elektrycznej sprawuje pełną kontrolę nad jego intensywnością, zapewniając potrawom właściwą moc smaku i aromatu. Wędzarnia elektryczna z generatorem dymu nie tylko w niczym nie ustępuje od rozwiązań stosowanych od stuleci, lecz znacznie je rozszerza. Wędzenie mięsa w wędzarni elektrycznej daje ogromną satysfakcję i pozwala cieszyć się wyśmienitym smakiem bez konieczności poświęcania długich godzin na przygotowanie całego procesu.

Wędzarnia domowa elektryczna – oferta sklepu Produkty Premium

Sklep Produkty Premium dostrzega ogromny potencjał w wędzarniach elektrycznych, które stają się wyposażeniem wielu domów i ogrodów. Proponujemy wędzarnie marki Borniak, które uczynią wędzenie ryb, wędlin i serów fascynującą podróżą po nowych aromatach, uzyskiwanych bez chemii spożywczej i konserwantów. Posiadamy w ofercie domowe wędzarnie elektryczne w pełnym przekroju rozmiarów komory wędzarniczej i pojemności wsadu. Wszystkie produkty posiadają wnętrze wykonane ze stali nierdzewnej, co przedłuża ich żywotność. Zastosowanie grzałek o wysokiej mocy, sięgającej 2000 W, umożliwia szybkie nagrzanie wędzarni nawet do temperatury 150 stopni.

Jaka wędzarnia elektryczna okaże się najlepsza?

Wędzarnie elektryczne Borniak zamieszczone w asortymencie sklepu Produkty Premium występują w wersji cyfrowej i analogowej. Domowa wędzarnia elektryczna analogowa, np. Borniak UW 150, okazuje się idealnym rozwiązaniem dla osób, które poszukują produktu z najlepszą relacją ceny do jakości. Komora wędzarni UW 150 na siedmiu półkach pomieści jednorazowo nawet 20 kg mięsa. Zasobnik generatora dymu wystarcza na 8 godzin ciągłego wędzenia.

Wędzarnia domowa elektryczna w wersji cyfrowej (np. Borniak BBDS 70) oferuje natomiast precyzyjną kontrolę na każdym etapie wędzenia i wygodne sterowanie. Za regulację temperatury w komorze wędzarniczej odpowiada termostat, a sama grzałka została tutaj doposażona w radiator zwiększający efektywność grzewczą. Wędzarnie elektryczne z generatorem dymu są niezwykłym urządzeniem do zastosowań domowych. Jeśli zastanawiają się Państwo, jaka wędzarnia elektryczna sprawdzi się najlepiej w Państwa domu, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Dopasujemy urządzenie do indywidualnych potrzeb klienta, uwzględniając liczbę domowników i średnią ilość spożywanych mięs. Wybierając wędzarnie marki Borniak, nie da się popełnić błędu. Każda z zamieszczonych w naszej ofercie domowych wędzarni elektrycznych dostarczy aromatycznych mięs, ryb czy serów, a selekcję odpowiedniego produktu można ograniczyć do kwestii pojemności i ceny.