Fotel masujący do masażu i rehabilitacji PW 520 – Czarny

Producent: Prowellnes
Infolinia: 605 500 500

Model: PW 520

Kolor: Czarny

Zadzwoń i zamów: 605-500-500

Dostępność: w magazynie
["0,00 z\u0142"]

15700,00 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Pro-Wellness PW 520 – Fotel do masażu 

 

Fotel do masażu jest nie tylko luksusowym dodatkiem do domu, ale także doskonałym narzędziem do rehabilitacji, odpoczynku i relaksu. Przeznaczony dla osób pragnących zyskać zdrowotne korzyści w zaciszu własnego domu, ten innowacyjny sprzęt oferuje szereg funkcji, które działają zbawiennie na nasz nastrój i ogólną kondycję fizyczną. W tym artykule przedstawimy główne korzyści płynące z korzystania z fotela do masażu oraz wskażemy, jakie czynniki należy wziąć pod uwagę podczas wyboru odpowiedniego modelu.

W dzisiejszych czasach wiele osób boryka się z problemami zdrowotnymi wynikającymi z nadmiernego stresu i intensywnego trybu życia. Praca, obowiązki domowe czy codzienne troski niejednokrotnie powodują, że zapominamy o ważnych potrzebach naszego ciała i umysłu. Tutaj właśnie fotel do masażu wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom i stanowi doskonałe rozwiązanie. Nie tylko zapewnia odprężenie i relaks, ale również korzystnie wpływa na wiele aspektów naszego zdrowia.

Przede wszystkim, fotel do masażu jest znakomitym narzędziem rehabilitacyjnym. Dzięki różnorodnym programom i specjalistycznym funkcjom, jest w stanie wspomóc proces rehabilitacji i zmniejszyć dolegliwości związane z urazami czy przewlekłymi schorzeniami. Masaż wykonywany przez fotel skutecznie dotlenia i rozluźnia mięśnie, co przyspiesza regenerację tkanek i zmniejsza ból. Ponadto, poprawia krążenie krwi oraz limfy, dzięki czemu organizm jest lepiej dotleniony i odżywiony. Fotel do masażu może być również świetnym sposobem na łagodzenie objawów reumatyzmu czy zapobieganie problemom kręgosłupa.

Specyfikacja:

 

 

 • Pokrycie: Specjalistyczne poszycie syntetyczne, Tkanina
 • Wymiary w pozycji siedzącej: Szer.79cm x Wys.121cm x Gł.162cm
 • Wymiary w pozycji rozłożonej: Szer.79cm x Wys.92cm x Gł.190cm
 • Waga: 96 kg
 • Maksymalny (chwilowy) pobór mocy: 140 W
 • Programy automatyczne: 6
 • Techniki masażu: 11
 • Technologia mechanizmu: Masaż 2D
 • Sterowanie: Pilot sterowania
 • Regulacja rolek mechanizmu: Siła, Prędkość, Szerokość
 • Zakres masażu mechanizmu: szyi po pośladki (L-shape 120 cm)
 • Strefy masażu: Łydki, Plecy, Pośladki, Ramiona, Stopy,
 • Masaż łydek i stóp: Masaż uciskowy i akupresura łydek i stóp; Masaż rolkowy stóp
 • Skanowanie i lokalizacja punktów akupresurowych: Skanowanie całego ciała + Automatyczne dopasowanie zakresu masażu
 • Elektryczne rozkładanie: Niezależne odchylanie oparcia i podnóżka
 • Grzanie: Grzanie rolek masujących plecy
 • Funkcje dodatkowe: Głośniki Bluetooth, Zero Gravity, Zero Wall
 • Napięcie: 230V

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA MASAŻU

 

Mechanizm masażu fotela PW520 został opracowany w celu jak najlepszego odwzorowania efektów masażu ręcznego. Dzięki zastosowaniu licznych sensorów kontrolujących ruch głowicy masującej fotel PW520 idealnie trafia w newralgiczne strefy mięśniowe podatne na bóle i zesztywnienia.

Dzięki zastosowaniu niezależnie dopasowujących się ramion. Mechanizm masażu fotela PW520 doskonale adaptuje się do konturów użytkownika, na całej długości jego pleców, a przed rozpoczęciem programu masażu skanuje jego sylwetkę.

WYDŁUŻONY ZAKRES MASAŻU DZIĘKI MECHANIZMOW L-SHAPE 

 

Fotel do masażu PW520 wyposażony jest w specjalnie zaprojektowaną szynę prowadzącą mechanizm masujący od strefy szyi aż do ud. Dzięki czemu liczne zesztywnienia mogące powstawać w okolicach nerwu kulszowego mogą być regularnie likwidowane, aby skutecznie uniknąć bóli związanych z rwą kulszową lub skurczami. Masuj tam gdzie Ty chcesz!

 

L-Shape to rewolucyjny mechanizm masujący, który dzięki unikalnej konstrukcji masuje całe plecy i pośladki niezależnie od pozycji rozłożenia fotela. L-Shape to mechanizm masażu pełnego kontaktu, czyli podążający za konturami pleców.

6 AUTOMATYCZNYCH PROGRAMÓW MASAŻU

 

1. Szyja/Barki – program skupiający się głównie na górnym odcinku pleców
2. Tajski – program masażu połączony z funkcjami rozciągania i gimnastyki
3. Sen – program delikatnego masażu połączonego z funkcją kołyski w celu rozluźnienia i przygotowania do snu
4. Regeneracja – głębokie masaże mające na celu przyspieszenie regeneracji po aktywności fizycznej
5. Senior – program delikatnego masażu przeznaczonego dla osób starszych
6. Relaks – masaż mający na celu rozluźnienie ciała, głównie odcinka lędźwiowego

11 TERAPEUTYCZNYCH TECHNIK MASAŻU

 

Podczas programów automatycznych jak również w trybie ręcznego wyboru masażu fotel PW520 korzysta z 11 sposobów wykonywania ucisków na mięśnie, odwzorowujących techniki masażu profesjonalnego masażysty. W trybie ręcznym istnieje możliwość ustalenia konkretnej strefy wykonywanego masażu lub nawet punktu, a dodatkowo fotel PW520 oferuje opcje zmiany szerokości, prędkości i intensywności masaży.

Dostępne techniki masażu: Rolowanie, Ugniatanie z Ostukiwaniem 1, Ostukiwanie 1, Oklepywanie 1, Shiatsu 1, Ugniatanie 1, Ugniatanie z Ostukiwaniem 2, Shiatsu 2, Oklepywanie 2, Ugniatanie 2, Ostukiwanie 2

 

Masaże w technice ucisku poduszkami powietrznymi są idealnym rozwiązaniem dla eliminacji zmęczenia rąk i nóg. Fotel masujący PW520 posiada liczne poduszki powietrzne ukierunkowane na poszczególne strefy takie jak: obręcz barkowa, przedramię, dłonie, łydki i stopy. Siłę masaży uciskowych w pięciostopniowej skali na w/w strefy można swobodnie regulować jak również oddzielnie wybrać konkretną strefę takiego masaż.

MASAŻ LIMFATYCZNY ŁYDEK I STÓP

 

Zmęczone i ciężkie nogi znajdą ukojenie w postaci masażu uciskowego na łydki i stopy połączonego z opcjonalną funkcją masażera rolkowego Shiatsu 3D na podeszwy stóp. W fotelu z masażem PW520 zaznasz ukojenia od czubka głowy po koniuszki palców.

 

NATURALNA POZYCJA ZERO GRAVITY

 

Dzięki pozycji Zero Gravity samo siedzenie w fotelu masującym PW520 ma dobroczynny wpływ ma Nasze ciało. Zero Gravity to naturalna pozycja ciała, która wynika z Naszej budowy a dokładnie ułożenia stawów i wiązadeł. Pozycja ta w bardzo dużym stopniu redukuje nacisk na kręgosłup i łagodzi napięcia mięśni. „Naturalna pozycja ciała” została opracowana przez Narodową Agencję Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej. NASA szukało optymalnej pozycji dla astronautów tak, aby w momencie startu, gdy działają duże przeciążenia, ochronić ich organizmy przed działającymi siłami. W fotelu masującym PW520 pozycja Zero Gravity jest już zdefiniowana w dwóch wersjach, dzięki czemu wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk i odpowiednie kąty pomiędzy elementami fotela zostaną przywołane.

W związku z tym że w pozycji Zero Gravity mięśnie są najbardziej zrelaksowane – to jest to najlepsza pozycja do wykonywania masażu na nich.

 

FUNKCJE DODATKOWE

 

Dzięki wbudowanym w poszycie oparcia strefom grzewczym istnienie możliwość zaznania kojącego ciepła na dolnym odcinku pleców. Funkcja ta jest możliwa do włączenia/wyłączenia niezależnie od masażu pleców.

 

W górnej części fotela PW520, powyżej poduszek powietrznych masujących obręcz barkową znajdują się głośniki wykorzystujące łączność Bluetooth do odtwarzania m.in. relaksującej muzyki z dowolnego źródła dźwięki np. ze smartfonu czy tabletu.

PORĘCZNY PILOT STEROWANIA

 

Dzięki zastosowania kontrolera z klapką, tylko wszystko co najważniejsze w obsłudze fotela PW520 znajduje się na wierzchu pilota sterującego. Tak więc intuicyjnie rozłożysz fotel, wybierzesz program masażu czy włączysz funkcje grzania, a czytelny wyświetlacz pokaże uruchomione funkcje. Jeżeli jednak chcemy indywidualnie pokierować masażem samemu, wtedy pod otwieraną klapką pilota znajdziemy pełne ręczne sterowanie fotelem.

SYSTEM OSZCZĘDZANIA ENERGII

 

Fotele Pro-Wellness posiadają innowacyjny system oszczędzania energii Safe Energy, dzięki któremu zużycie prądu i co za tym idzie koszt masażu jest niezwykle niski i wynosi średnio jedynie 2 grosze za 20 minutową sesję masażu. Pięcioosobowa rodzina, która skorzysta z kompleksowej sesji masażu zużyje łącznie ok 10 groszy. Co więcej fotele Pro-Wellness podczas jednej godziny trybu gotowości/czuwania zużywają jedynie 0,0005 kWh co oznacza niewiele ponad 3 zł przez cały rok.

Funkcje:

 

 • 6 programów automatycznych
 • 11 technik masażu pleców z 5-cio stopniową regulacją intensywności ugniatania, 3-stopniową regulacją prędkości ostukiwania oraz 3 stopniami szerokości
 • Wybór dowolnego miejsca i strefy masażu
 • Automatyczne skanowanie sylwetki użytkownika
 • 22 poduszki masujące barki, przedramiona, dłonie, łydki i stopy z 5-cio stopniową regulacją siły
 • Masaż rolkowy stóp
 • Mechanizm L-Shape o długości 120cm
 • Oparcie z funkcją rozgrzewania mięśni pleców
 • Pozycja Zero Gravity 1, Zero Gravity 2
 • Elektryczna i niezależna regulacja kąta pochylenia oparcia i podnóżka
 • Swobodny podnóżek dla dopasowania się do długości nóg
 • Wygodna poduszka pod głowę a pod nią okno dla intensywnego masażu karku i ramion
 • Głośniki Bluetooth, Funkcja pauzy

Wyjątkowo piękny i innowacyjny fotel z masażem PW 520

Opis produktu

Opis i dane