Możliwość zakupu na raty 0%
Ekspresowa wysyłka
100% oryginalne produkty

Grilluj wszędzie gdzie masz chęć, nawet na księżycu :) – z przenośnym grillem to możliwe.

Grill gazowy Broil King Porta-Chef 320

Grill gazowy Broil King Porta-Chef 320  to dość niestandardowy model grilla, bo posiada cechy przenośnego urządzenia.   Fantastycznie zda egzamin na campingu, pod namiotem czy podczas pobytu nad jeziorem lub w trakcie łowienia ryb.  Jednak to koniec możliwości grillowania. Ograniczać Nas może jedynie wyobraźnia. Grillowanie na księżycu? Proszę bardzo! Wystarczy tam tylko dotrzeć… 🙂  Z powodzeniem zatem sprawdzi się w warunkach, gdzie do dyspozycji mamy jedynie balkon w bloku, czy taras przy apartamencie, jak również w ogródku obok domu. 

 

MOBILNOŚĆ I ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA 

To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą przygotowywać potrawy w dowolnie możliwym miejscu, z zachowaniem wszelkich wygód jakie niesie ze sobą grill gazowy.  Łatwość odpalenie grilla, bez brudu związanego z eksploatacją węgla, i gryzącym dymem. 

 

ROZWIĄZANIA TECHNOLOGICZNE 

Grill Broil King Porta-Chef posiada trzy palniki tubowe, które są schowane pod aromatyzerami. Ich funkcją jest ochrona przed zapalaniem się skumulowanych soków i pomoc w odparowaniu z ukierunkowaniem na grillowane akurat potrawy, przydając im wyśmienitego smaku i aromatu. Cały proces zachodzi w zamkniętym pokrywą piekarniku, przez co cały zapach, w głównej mierze pozostaje we wnętrzu grilla,  a i przyrządzenie posiłku zachodzi w znacznie szybszym tempie.

 

KONTROLOWANIE TEMPERATURY

W pokrywie grilla umieszczony został termometr. Sterowanie nim jest możliwe dzięki zaworom Linear-Flow™, które pozwalają płynnie zwiększać albo zmniejszać moc palników, zgodne z Naszymi potrzebami.  

 

MONTOWANIE GRILLA MOBILNEGO

W tego rodzaju  urządzeniu, zastosowano składane póki boczne i wyjmowane nóżki,  do umieszczenia pod korpusem piekarnika.  Dzięki temu zabiegowi możemy zminimalizować gabaryty grilla, natomiast korzystając z rączki pokrywy piekarnika, zamieniamy urządzenie w zgrabną walizkę.

 

WÓZEK  DLA ŁATWIEJSZEGO PRZEMIESZCZANIA GRILLA

Do grilla można zakupić dodatkowo stabilny wózek, który ułatwia przemieszczenie grilla po wybranej przestrzeni. Wystarczy jedynie umieścić odpowiednio korpus urządzenia. Wózek został wyposażony w panel pomalowany na czarno –  epoksydową farbą proszkową;  w dwa duże koła (18 cm  średnicy). 

 

WIĘCEJ INFORMACJI ORAZ MOŻLIWOŚĆ KUPNA Broil King PortaChef 320 POD LINKIEM  (TU).

Smacznego 🙂  

 
Wpis przygotowała: Sylvi Złotucha

 

—–———-—-—–

W razie  pytań zapraszamy do kontaktu z Naszymi ekspertami. Z pewnością przyłożymy wszelkich starań aby okazać się pomocnym. Nasz sklep – Produkty Premium – to  autoryzowany partner marki Broil King w Polsce. 

Serdecznie zachęcamy do kontaktu (link) .

—————————-