Możliwość zakupu na raty 0%
Ekspresowa wysyłka
100% oryginalne produkty

Przegląd grillów na pellet Broil King

Marka Broil King to producent nowoczesnych, funkcjonalnych grillów ogrodowych. W swej ofercie ma praktyczne modele zasilane pelletem. Zobacz polecane grille na pellet firmy Broil King i sprawdź, jakie są ich zalety.

Grille Broil King Crown Pellet 500

Broil King Crown Pellet 500 to model wyposażony w wytrzymałe palenisko ze stali nierdzewnej, pojemnik na pellet o ładowności 8 kg, wyjmowaną tackę na tłuszcz oraz solidne ruszty żeliwne pokryte porcelanowym wykończeniem, które przez długi czas utrzymują ciepło. W urządzeniu zamontowano ponadto specjalny system zarządzania popiołem. Model pozwala na komfortowe i szybkie pieczenie, wędzenie i grillowanie. Ten innowacyjny sprzęt wyposażono w panel sterowania z obsługą Wi-Fi i Bluetooth, co pozwala zarządzać ustawieniami maszyny z poziomu smartfona poprzez aplikację Broil King.

Broil King Regal Pellet 500

Grille Broil King Regal Pellet 500 to modele wyposażone w niezwykle wytrzymałe, stalowe paleniska zaprojektowane w taki sposób, aby osiągały temperatury rzędu 315 stopni Celsjusza. Urządzenie pozwala na smażenie, grillowanie oraz wędzenie potraw z zachowaniem niepowtarzalnego aromatu i smaku mięs. Model ma pojemnik na paliwo przesiewający popiół do specjalnego łapacza, co pozwala zachować czystość i higienę urządzenia, a także pojemnik na pellet o ładowności do 10 kg. Urządzenie zawiera też moduły Bluetooth i Wi-Fi, przez co można nim zarządzać z poziomu aplikacji w telefonie.

Broil King Baron Pellet 500

Baron Pellet 500 marki Broil King to z kolei model z 8-kilogramowym pojemnikiem na pellet, wyposażony w wytrzymałe palenisko ze stali nierdzewnej. Posiada on również zestaw rożna obrotowego z prętem i kolcami oraz silnikiem elektrycznym. Jak wszystkie grille Broil King, również ten ma intuicyjny panel sterowania z obsługą Bluetooth i Wi-Fi, przyciskami do włączania trybu smażenia, grillowania i wędzenia oraz podświetlany ekran ułatwiający korzystanie w nocy.