Paleniska gazowe

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Paleniska gazowe – jakie palenisko wybrać?

Decydując się na inwestycję w palenisko gazowe, warto przede wszystkim dobrać je do wielkości tarasu czy ogrodu lub w przypadku większych przestrzeni zdecydować się na zakup kilku urządzeń o średniej mocy. Aby dowiedzieć się, jaką mocą cechuje się dane urządzenie, należy przede wszystkim zapoznać się z opisem informującym o pojemności butli oraz o zakresie mocy grzewczej. Co więcej, pojemność butli oraz moc urządzenia mają duży wpływ na czas jego działania. Z tego powodu znajdujące się w naszej ofercie paleniska gazowe wyróżniają się starannie dobraną mocą, która pozwala nawet na kilkadziesiąt godzin ciągłego działania. Dzięki temu urządzenie nie wymaga czasochłonnej obsługi i pozwala na cieszenie się wspólnym czasem spędzonym z bliskimi osobami podczas ogrodowych przyjęć czy grilla.

Proponowane przez nas paleniska gazowe wyróżniają się ponadto przemyślanym designem, który czyni z nich dodatkową ozdobę tarasu lub ogrodu. Warto między innymi zwrócić uwagę na starannie zaprojektowaną obudowę, która maskuje widoczność butli – w oferowanych w naszym sklepie modelach obudowy występują w różnych kolorach i wzorach, dzięki czemu można z łatwością dobrać je do stylu, w jakim zaprojektowany jest taras lub ogród. Ponadto płomień znajduje się za hartowanym szkłem, co zapewnia większe bezpieczeństwo. Z kolei szyby, za którymi tli się płomień, nie są narażone na czadzenie, co oznacza, że nie wymagają częstego czyszczenia.

Palenisko gazowe na taras – zalety

Niewątpliwą zaletą inwestycji w palenisko gazowe okazuje się możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu niezależnie od panującej na zewnątrz pogody. Dzięki odpowiednio dobranej mocy działania oraz przemyślanemu ustawieniu urządzenie skutecznie ogrzeje nawet większe tarasy, świetnie sprawdzając się podczas organizowania rodzinnych przyjęć czy spotkań ze znajomymi. Ponadto tlący się za szkłem płomień bardzo dobrze się prezentuje i przypomina swoim wyglądem palące się ognisko. Tego typu dekoracje zapewniają z kolei przyjazną atmosferę i sprzyjają żywym rozmowom. Warto przy tym wspomnieć, że palenisko gazowe nie wydziela nieprzyjemnych zapachów ani szkodliwych substancji, a dodatkowe systemy bezpieczeństwa zapobiegają przypadkowym poparzeniom, co okazuje się szczególnie ważne, gdy w domu mieszkają mniejsze dzieci.